Reklama

Handel - Śrem - sklepy, hurtownie, apteki
Handel - Śrem - sklepy, hurtownie, apteki
Handel - Śrem - sklepy, hurtownie, apteki
SKLEPY wielobranżowe 1001 Drobiazgów Śrem Chłapowskiego 33

Handel - Śrem

1001 Drobiazgów Śrem Chłapowskiego 33

Chłapowskiego 33
63-100 Śrem
Telefon: 607 539 888
  
Terminy ekonomiczno - finansowe

  • zastaw - ruchomość, dodatkowa gwarancja, która zabezpiecza zwrot długu.

  • gwarancja - to zobowiązanie, które zbywający jakąś rzecz udziela nabywającemu. Polega na określonym zobowiązaniu świadczenia usług serwisowych w przypadku zgłoszenia reklamacji.

Katalog firm – sklepów, hurtowni i aptek zlokalizowanych w Śremie i okolicy daje możliwość darmowego umieszczenia w nim lokalnych placówek. Aby sklep, hurtownia czy apteka znalazła się w serwisie właściciel firmy zgłasza ją wysyłając e-maila z danymi do zamieszczenia. Dzięki temu zyskuje bezpłatną reklamę i możliwość znalezienia się w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek.

 

Jednocześnie osobę zgłaszającą przedsiębiorstwo do umieszczenia w internetowej bazie danych prosi się o informowanie o istotnych dla klienta zmianach w danych firmy (o zmianie w nazwie, ofercie, adresie, kontakcie), aby katalog zawierał dane aktualne i wiarygodne.

Również trafiający do katalogu internauta (w przypadku natrafienia na nieaktualne informacje) proszony jest o wysłanie maila z informacją wskazującą na miejsce nieprawidłowych danych.