Reklama

Handel - Śrem - sklepy, hurtownie, apteki
Handel - Śrem - sklepy, hurtownie, apteki
Handel - Śrem - sklepy, hurtownie, apteki
SKLEPY sportowe Sklep Sportowy P.F. OLIMPIJCZYK

Handel - Śrem

Sklep Sportowy P.F. OLIMPIJCZYK

Poznańska 1
63-100 Śrem
Strona Internetowa
Telefon: 61 28 30 605
  
Terminy ekonomiczno - finansowe

  • waloryzacja - to działania, przeciwdziałające inflacji - spadkowi siły nabywczej pieniądza. Celem jej jest, aby świadczenia (renty, emerytury czy wynagrodzenia)  miały wartość ekonomiczną jak w chwili powstania.
  • gwarancja - to zobowiązanie, które zbywający jakąś rzecz udziela nabywającemu. Polega na określonym zobowiązaniu świadczenia usług serwisowych w przypadku zgłoszenia reklamacji.

Katalog firm – sklepów, hurtowni i aptek zlokalizowanych w Śremie i okolicy daje możliwość darmowego umieszczenia w nim lokalnych placówek. Aby sklep, hurtownia czy apteka znalazła się w serwisie właściciel firmy zgłasza ją wysyłając e-maila z danymi do zamieszczenia. Dzięki temu zyskuje bezpłatną reklamę i możliwość znalezienia się w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek.

 

Jednocześnie osobę zgłaszającą przedsiębiorstwo do umieszczenia w internetowej bazie danych prosi się o informowanie o istotnych dla klienta zmianach w danych firmy (o zmianie w nazwie, ofercie, adresie, kontakcie), aby katalog zawierał dane aktualne i wiarygodne.

Również trafiający do katalogu internauta (w przypadku natrafienia na nieaktualne informacje) proszony jest o wysłanie maila z informacją wskazującą na miejsce nieprawidłowych danych.