Reklama

Handel - Śrem - sklepy, hurtownie, apteki
Handel - Śrem - sklepy, hurtownie, apteki
Handel - Śrem - sklepy, hurtownie, apteki
SKLEPY rolnicze

Handel - Śrem

Sklepy ze Śremu i okolic posiadające w swojej ofercie maszyny rolnicze i części zamienne dla rolnictwa.
Terminy ekonomiczno - finansowe

  • dewaluacja - obniżanie wartości waluty krajowej, siły nabywczej pieniądza danego kraju w rozliczeniach międzynarodowych

  • wymiana barterowa -  wymiana bezgotówkowa, czyli wymiana towar, usług w zamian za towary, usługi. Wykorzystywana w społeczeństwach przed wprowadzeniem pieniądza. W społeczeństwach rozwiniętych stosowana w przypadkach utraty warości pieniądza, w czasie hiperinflacji.

Katalog firm – sklepów, hurtowni i aptek zlokalizowanych w Śremie i okolicy daje możliwość darmowego umieszczenia w nim lokalnych placówek. Aby sklep, hurtownia czy apteka znalazła się w serwisie właściciel firmy zgłasza ją wysyłając e-maila z danymi do zamieszczenia. Dzięki temu zyskuje bezpłatną reklamę i możliwość znalezienia się w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek.

 

Jednocześnie osobę zgłaszającą przedsiębiorstwo do umieszczenia w internetowej bazie danych prosi się o informowanie o istotnych dla klienta zmianach w danych firmy (o zmianie w nazwie, ofercie, adresie, kontakcie), aby katalog zawierał dane aktualne i wiarygodne.

Również trafiający do katalogu internauta (w przypadku natrafienia na nieaktualne informacje) proszony jest o wysłanie maila z informacją wskazującą na miejsce nieprawidłowych danych.