Reklama

Handel - Śrem - sklepy, hurtownie, apteki
Handel - Śrem - sklepy, hurtownie, apteki
Handel - Śrem - sklepy, hurtownie, apteki
HURTOWNIE

Handel - Śrem

KATALOG. Lista hurtowni z adresem.

Po wybraniu hurtowni informacje szczegółowe, położenie na mapie, oferta.

BHP Węglostal Sp. z o.o.

Szymanowo, ul. Główna 56
63-100 Śrem

BIN-COM - hurtownia artykułów chemii gospodarczej i kosmetyków

Fabryczna 4
63-100 Śrem

EL-BUD

Przemysłowa 9
63-100 Śrem

GATEWAY POLSKA

Włókniarzy 1
63-100 Śrem

Hermiss. Hurtownia art. spożywczych

Zbrudzewo ul. Krótka 11
63-100 Śrem

Hurtownia instalacyjno-budowlana

Przemysłowa 34
63-100 Śrem
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>
Terminy ekonomiczno - finansowe

  • waloryzacja - to działania, przeciwdziałające inflacji - spadkowi siły nabywczej pieniądza. Celem jej jest, aby świadczenia (renty, emerytury czy wynagrodzenia)  miały wartość ekonomiczną jak w chwili powstania.
  • WIBOR (ang. Warsaw Interbank Offered Rate) - stopa procentowa kredytów, po której banki w Polsce udzielają sobie kredytów. 

Katalog firm – sklepów, hurtowni i aptek zlokalizowanych w Śremie i okolicy daje możliwość darmowego umieszczenia w nim lokalnych placówek. Aby sklep, hurtownia czy apteka znalazła się w serwisie właściciel firmy zgłasza ją wysyłając e-maila z danymi do zamieszczenia. Dzięki temu zyskuje bezpłatną reklamę i możliwość znalezienia się w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek.

 

Jednocześnie osobę zgłaszającą przedsiębiorstwo do umieszczenia w internetowej bazie danych prosi się o informowanie o istotnych dla klienta zmianach w danych firmy (o zmianie w nazwie, ofercie, adresie, kontakcie), aby katalog zawierał dane aktualne i wiarygodne.

Również trafiający do katalogu internauta (w przypadku natrafienia na nieaktualne informacje) proszony jest o wysłanie maila z informacją wskazującą na miejsce nieprawidłowych danych.