Reklama

Handel - Śrem - sklepy, hurtownie, apteki
Handel - Śrem - sklepy, hurtownie, apteki
Handel - Śrem - sklepy, hurtownie, apteki
APTEKI Apteka ProfilaktyKa V

Handel - Śrem

Apteka ProfilaktyKa V

Chopina 1c
63-100 Śrem
Strona Internetowa
Telefon: 61 28 28 642
Fax: 61 28 30 734
  
Terminy ekonomiczno - finansowe

  • weksel - papier wartościowy, w którym osoba wystawiająca i składająca podpis (trasant) zobowiązuje się do zapłacenia w wyznaczonym terminie określonej sumy pieniędzy na rzecz odbiorcy (remitenta).

  • reklamacja - żądanie nabywcy towaru lub usługi kierowane do sprzedawcy lub usługodawcy w sytuacji nabycia złej jakości towaru, szybkiego uszkodzenia produktu lub źle wykonanej usługi.

Katalog firm – sklepów, hurtowni i aptek zlokalizowanych w Śremie i okolicy daje możliwość darmowego umieszczenia w nim lokalnych placówek. Aby sklep, hurtownia czy apteka znalazła się w serwisie właściciel firmy zgłasza ją wysyłając e-maila z danymi do zamieszczenia. Dzięki temu zyskuje bezpłatną reklamę i możliwość znalezienia się w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek.

 

Jednocześnie osobę zgłaszającą przedsiębiorstwo do umieszczenia w internetowej bazie danych prosi się o informowanie o istotnych dla klienta zmianach w danych firmy (o zmianie w nazwie, ofercie, adresie, kontakcie), aby katalog zawierał dane aktualne i wiarygodne.

Również trafiający do katalogu internauta (w przypadku natrafienia na nieaktualne informacje) proszony jest o wysłanie maila z informacją wskazującą na miejsce nieprawidłowych danych.